Jak pracuję

Monika Kabus
nove-m home staging

AGENT NIERUCHOMOŚCI, HOME STAGER I MARKETER

Zapewniam spotkania pełne energii i konkretów. Zarażam optymizmem i otwieram oczy na NOVE możliwości. Nie zmarnuje ani sekundy Twojego czasu, bo jestem typowym działaczem. Oznacza to, że możesz liczyć na moje zaangażowanie i dbałość o każdy detal na każdym etapie. Moi klienci mówią, że poprawiam całe ich doświadczenie związane z branżą nieruchomości i chwalą za skuteczność, to zapewne dlatego, że łączę 3 funkcje:

  • MARKETERA: 16 lat doświadczenia w kreatywnej branży reklamowej – niestandardowe pomysły promocji, które pozwolą Ci na szybką i korzystną sprzedaż lub wynajem.
  • HOME STAGERA: 87 realizacji home stagingu – nowatorskie realizacje idealnie skrojone na miarę Twoich potrzeb i zasobność Twojego portfela, pozwolą Ci znaleźć kupca nieruchomości i uzyskać wyższą cenę.
  • AGENTA NIERUCHOMOŚCI: 100 % sukcesu jako pośrednik nieruchomości – dociekliwość i umiejętności negocjacji sprawiają, że moi klienci najmują, wynajmują, kupują lub sprzedają swoje nieruchomości powyżej swoich oczekiwań i o to chodzi!

Spójrz na niektóre z miłych słów, które napisali moi klienci

Gdzie pracuje?

Poznań i okolice. Kocham ten region i znam go od podszewki, dlatego jestem w stanie dać Ci szerszy punkt widzenia na temat miejsca, w których chcesz zamieszkać lub prowadzić biznes. Jeżeli masz nieruchomość na sprzedaż w powiecie poznańskim to zapraszam do współpracy!

Jak pracuję? Co konkretnie mogę zrobić dla Ciebie?

Pierwsza konsultacja

Pierwsze spotkanie jest zapoznawcze. Ja poznam Twoje potrzeby i oczekiwania oraz Twoją nieruchomość (jeżeli jesteś Sprzedającym lub Wynajmującym), a Ty poznasz moje metody pracy oraz wstępny plan działania.

Dowiedz się dlaczego warto pracować na wyłączność z agentem nieruchomości

Co to jest MLS i dlaczego moja nieruchomość powinna tam być

Analiza stanu technicznego i prawnego

Bezpieczna transakcja to podstawa. Jestem agentem z ubezpieczeniem. Oznacza to, że w pełni odpowiadam za należyte sprawdzenie wszelkich zawiłości prawnych nieruchomości oraz niedoskonałości technicznych. Na tym etapie również gromadze dla Ciebie całą dokumentację z urzędów.

Ustalenie ceny nieruchomości

Za wysoka cena sprawi, że Twoja sprzedaż nieruchomości może nigdy nie dojść do skutku. Stopniowe obniżanie ceny to marna strategia, bo wzbudza obawy u poszukujących nieruchomości. Z kolei zbyt niska cena to strata. Warto skorzystać z doświadczenia eksperta, który zna rynek nieruchomości i wie jak ocenić wartość Twojego domu, mieszkania, czy lokalu.

Cena ofertowa i transakcyjna nieruchomości w Poznaniu. Za ile mogę sprzedać?

Strategia sprzedaży i marketing

Wiem jak wyróżnić Twoją nieruchomość na rynku oraz co to jest kreatywność w marketingu. Nie stosuje kopiuj wklej. Każda nieruchomość to inna historia, którą warto zaprezentować. Strategia sprzedaży zależy od budżetu oraz (persony) potencjalnego klienta, do którego będziemy chcieli dotrzeć. Prezentuje nieruchomości na najwyższym poziomie, wybierając odpowiednie narzędzia marketingu.

Przygotowanie nieruchomości: home staging i sesja zdjęciowa

Pozwól, że zaprojektuję dla Ciebie rozwiązania, które podniosą wartość Twojej nieruchomości. Niekiedy kilka drobiazgów sprawia, że nieruchomość postrzegana jest za interesującą. Przy każdej transakcji liczy się pierwsze wrażenie. W przypadku nieruchomości jest to etap przeglądania zdjęć. Dlatego skupiam się, aby wydobyć potencjał nieruchomości, pokazać jej atuty i nadać klimat, który zapadnie w pamięci potencjalnym kupującym lub wynajmującym już na wstępie.

Prezentacje i open day

Dzięki spersonalizowanej strategii marketingu oraz sieci moich kontaktów, Twoją nieruchomość będą oglądać tylko poważnie zainteresowani potencjalni Kupcy. Szanuję czas właścicieli oraz poszukujących. Dbam o to, aby każdego klienta rzetelnie poinformować, a to sprawia, że pokaże Ci nieruchomości, które poważnie rozważysz pod kątem najmu lub kupna.

Negocjacje

Doradzam moim klientom, reprezentuje ich, negocjuje dla nich najlepsze ceny i warunki transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu lub najmu nieruchomości. Wychodzę z założenia, że zawsze warto pytać i rozmawiać. Stosuje argumenty, które przemawiają do każdej ze strony transakcji. To sprawia, że każdy czuje się win&win.

 

 

Strona NOVE M używa plików cookies po to, bym mogła w skuteczniejszy sposób docierać do klientów i lepiej zrozumieć ich potrzeby czy oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. Jeżeli nie masz nic przeciwko, ZAMKNIJ KOMUNIKAT