Metamorfozy

Home staging

Zwiększ atrakcyjność swojej nieruchomości! Pomóż kupującym wyobrazić sobie ich wymarzony dom! Pokażę Ci, że nawet mała inwestycja, daje duży zwrot!

Przyjazne domy z klimatem, które przemawiają do kupujących lub najemców to moja specjalność. W ten sposób pomogę Ci szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość za najlepszą cenę. Z doświadczenia wiem, że przygotowana przeze mnie nieruchomość sprzedaje się o wiele szybciej niż nieruchomość np. w stanie surowym. Dzieje się tak, ponieważ wielu osobom trudno jest wyobrazić sobie potencjał pustych ścian. Pozwól, że przekształcę Twoją nieruchomość w aspirujący dom, który kupujący będą chcieli posiadać. Zawsze patrzę na nieruchomość oczami kupującego i podkreślam pozytywne aspekty, a minimalizuje te negatywne. Wspólnie możemy osiągnąć niesamowite rezultaty, od jednodniowej metamorfozy do całkowitego przeprojektowania, oczywiście w ramach przystępnego budżetu dostosowanego do potrzeb.

Kto powinien skorzystać z usługi Home Stagingu?

  • właściciele mieszkań, domów, a nawet lokali, którzy chcą szybko i korzystnie sprzedać lub wynająć swoje nieruchomości,
  • deweloperzy, którzy potrzebują przewag konkurencyjnych i nie chcą sprzedawać pustych ścian, bo wiedzą, że to przedłuża transakcje i obniża cenę.
  • agenci nieruchomości, którzy zdają sobie sprawę z faktu, że odpowiednia prezentacja nieruchomości to klucz do szybkiej i korzystnej sprzedaży.

zobacz jakie efekty można osiągnąć

Strona NOVE M używa plików cookies po to, bym mogła w skuteczniejszy sposób docierać do klientów i lepiej zrozumieć ich potrzeby czy oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. Jeżeli nie masz nic przeciwko, ZAMKNIJ KOMUNIKAT