OPINIE

Sprawdź, za co doceniają mnie klienci i dlaczego polecają!

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z usług świadczonych przez Panią Monikę w procesie sprzedaży naszego bliźniaka. Profesjonalizm i zaangażowanie Pani Moniki były kluczowe w szybkiej sprzedaży naszej nieruchomości. Zaimponowała nam jej umiejętność zapewnienia sprawnego i bezproblemowego procesu sprzedaży, co było dla nas szczególnie ważne. Komunikacja była zawsze na najwyższym poziomie, a Pani Monika zadbała o wszystkie szczegóły, upewniając się, że dom jest idealnie przygotowany na sprzedaż. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie i gorąco polecamy usługi Pani Moniki każdemu, kto potrzebuje kompetentnego i zaufanego pośrednika nieruchomości, który przeprowadzi przez proces kupna/sprzedaży od A do Z.

Już kolejny raz korzystałam z usług pani Moniki Kabus (sprzedaż działki, najem mieszkania ) i jak zwykle pełen profesjonalizm. Pomoc Pani Moniki w kwestii formalności do transakcji jest nieoceniona. Podpisywanie umów przebiegało sprawnie, wszystkie dokumenty zostały przygotowane poprawnie. Ponadto zawsze mogę liczyć na Panią Monikę w drobnych kwestiach już po zakończeniu usługi co jest ogromnym plusem i potwierdzeniem na to, że dba o swoich Klientów. Szczerze polecam współpracę!

Od pierwszego spotkania poprzez cały proces- szykowanie nieruchomości do sprzedaży – home staging, sesja zdjęciowa, oferta, prezentacje dla zainteresowanych, przygotowanie dokumentów do transakcji, kontakt z kancelarią notarialną, towarzyszenie przy podpisywaniu umowy sprzedaży oraz przekazanie nieruchomości nowym właścicielom – profesjonalna pomoc i wsparcie.

Polecam współpracę z Panią Moniką. Jest w stałym kontakcie, rzetelnie informuje o zainteresowaniu nieruchomością oraz- co bardzo cenne- potrafi wesprzeć w kryzysowej sytuacji 🙂

Zanim zobaczyłam propozycję oferty domu, Pani Monika wyprzedziła moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z prezentacji mieszkania, profesjonalnego filmiku oraz rzetelnej rozmowy przedsprzedażowej. Doświadczenie oraz wsłuchanie się w moje potrzeby przez Panią Monikę przyspieszyły mój wybór nieruchomosci. Sam proces kupna domu odbywał się w przyjaznej atmosferze, rzetelnej i klarownej informacji, co było dla mnie bardzo istotne. Z pewnością polecam usługi Pani Moniki-:))

Współpraca z Panią Moniką spełniła wszystkie moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i doskonała znajomość branży sprawia, że Klient od samego początku wie, że znalazł się w odpowiednich rękach! Z czystym sercem polecam firmę NOVE M Nieruchomości i Home Staging.

Z pasją !! Z zaangażowaniem !!
Byłam spokojna, że moje mieszkanie jest w dobrych rękach. Sprawnie przeprowadzony remont, doskonała aranżacja i profesjonalna sesja zdjęciowa – to jest klucz do sukcesu. Monika zadbała o wszystkie szczegóły.
A co było dla mnie najważniejsze to doskonały kontakt na każdym etapie sprzedaży. Nie musiałam się martwić o większość dokumentów potrzebnych przy sprzedaży mieszkania (rozliczenie z administracją, sprawy w Urzędzie Miasta, itp)
GORĄCO POLECAM!!!

Powierzyłam Pani Monice wynajem swojego mieszkania. Cały proces przebiegł bardzo profesjonalnie, sprawnie i fachowo. Pani Monika zajęła się wszystkim, dzięki czemu moje zaangażowanie było minimalne, a na tym mi zależało. Umowa z najemcami jest zabezpieczona prawnie, podpisana u notariusza, w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Polecam z pełną odpowiedzialnością usługi Pani Moniki.

Decydując się na współpracę z Panią Moniką, właściciel mieszkania zyskuje przede wszystkim “święty spokój”. W tym przypadku wzięcie na swoje barki dodatkowych kosztów związanych z usługami agencji, jest niewielkim kosztem w porównaniu do czasu, jaki zaoszczędzimy na obsłudze formalności związanych z wynajmem. Mieszkanie szybko wynająłem i jestem bardzo zadowolony. Najemcy również bez zastrzeżeń. Wysoka kultura osobista i pogodne podejście do Klienta. Polecam Panią Monikę, profesjonalna agentka nieruchomości i home stagerka – mieszkanie przygotowane do sesji i prezentacji zostało perfekcyjnie!

Pani Monika wykonuje świetną robotę!

Profesjonalnie przygotowuje mieszkania do sesji zdjęciowej. Ogłoszenia są zawsze profesjonalnie i rzetelnie opracowane.

Każde z 4 powierzonych Pani Monice do najmu mieszkań, szybko znajdowała najemców. Pani Monika, jest zawsze dostępna, pomocna. Jest agentem godnym zaufania, jestem bardzo zadowolony ze współpracy! Szczerze polecam.

Polecam Panią Monikę!

Ciężka transakcja mieszkania w spadku, kilku właścicieli. Od przyjęcia mieszkania do sprzedaży, poprzez przygotowanie zdjęć, oferty, zgromadzenie dokumentów, po samą transakcję sprzedaży i przekazania lokalu. Poszło sprawnie i kompleksowo.

Zaangażowanie i profesjonalne podejście. Dziękujemy!

Dziękuję za wszystkie opinie. Polecenie od Ciebie to największy komplement, jaki mogę otrzymać!

Administratorem danych osobowych jest Nove-M Monika Kabus. Polityka prywatności.

Strona NOVE M używa plików cookies po to, bym mogła w skuteczniejszy sposób docierać do klientów i lepiej zrozumieć ich potrzeby czy oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. Jeżeli nie masz nic przeciwko, ZAMKNIJ KOMUNIKAT