OPINIE

Sprawdź, za co doceniają mnie klienci i dlaczego polecają!

Współpraca z Panią Moniką spełniła wszystkie moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i doskonała znajomość branży sprawia, że Klient od samego początku wie, że znalazł się w odpowiednich rękach! Z czystym sercem polecam firmę NOVE M Nieruchomości i Home Staging.

Z pasją !! Z zaangażowaniem !!
Byłam spokojna, że moje mieszkanie jest w dobrych rękach. Sprawnie przeprowadzony remont, doskonała aranżacja i profesjonalna sesja zdjęciowa – to jest klucz do sukcesu. Monika zadbała o wszystkie szczegóły.
A co było dla mnie najważniejsze to doskonały kontakt na każdym etapie sprzedaży. Nie musiałam się martwić o większość dokumentów potrzebnych przy sprzedaży mieszkania (rozliczenie z administracją, sprawy w Urzędzie Miasta, itp)
GORĄCO POLECAM!!!

Powierzyłam Pani Monice wynajem swojego mieszkania. Cały proces przebiegł bardzo profesjonalnie, sprawnie i fachowo. Pani Monika zajęła się wszystkim, dzięki czemu moje zaangażowanie było minimalne, a na tym mi zależało. Umowa z najemcami jest zabezpieczona prawnie, podpisana u notariusza, w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Polecam z pełną odpowiedzialnością usługi Pani Moniki.

Decydując się na współpracę z Panią Moniką, właściciel mieszkania zyskuje przede wszystkim “święty spokój”. W tym przypadku wzięcie na swoje barki dodatkowych kosztów związanych z usługami agencji, jest niewielkim kosztem w porównaniu do czasu, jaki zaoszczędzimy na obsłudze formalności związanych z wynajmem. Mieszkanie szybko wynająłem i jestem bardzo zadowolony. Najemcy również bez zastrzeżeń. Wysoka kultura osobista i pogodne podejście do Klienta. Polecam Panią Monikę, profesjonalna agentka nieruchomości i home stagerka – mieszkanie przygotowane do sesji i prezentacji zostało perfekcyjnie!

Pani Monika wykonuje świetną robotę!

Profesjonalnie przygotowuje mieszkania do sesji zdjęciowej. Ogłoszenia są zawsze profesjonalnie i rzetelnie opracowane.

Każde z 4 powierzonych Pani Monice do najmu mieszkań, szybko znajdowała najemców. Pani Monika, jest zawsze dostępna, pomocna. Jest agentem godnym zaufania, jestem bardzo zadowolony ze współpracy! Szczerze polecam.

Polecam Panią Monikę!

Ciężka transakcja mieszkania w spadku, kilku właścicieli. Od przyjęcia mieszkania do sprzedaży, poprzez przygotowanie zdjęć, oferty, zgromadzenie dokumentów, po samą transakcję sprzedaży i przekazania lokalu. Poszło sprawnie i kompleksowo.

Zaangażowanie i profesjonalne podejście. Dziękujemy!

Profesjonalne prowadzenie wynajmów naszych mieszkań. Pani Monika przygotowała lokale do sesji zdjęciowej, wykonała piękne i profesjonalne zdjęcia i ofertę. Kompetentna i miła obsługa. 100% zadowolenia ze świadczonych usług. Szczerze polecamy!

Home staging, pięknie przygotowane mieszkanie do sesji zdjęciowej. Profesjonalni w przygotowane zdjęcia i oferta co podniosło wartość sprzedawanej nieruchomości. Obsługa sprzedaży profesjonalna, o nic nie musiałam się martwić i czułam że Pani Monika reprezentuje mój interes, a obecnie na rynku nieruchomości bywa różnie. Mieszkanie sprzedane szybciej niż mi się tego spodziewała. Jeszcze raz bardzo dziękuje za współpracę 🙂

Świetnie przygotowana nieruchomość do sprzedaży, pełen profesjonalizm! Sprzedaż i cała transakcja przeprowadzona sprawnie i bezproblemowo. Mimo pewnych komplikacji z dokumentacjach sytuacja opanowana w 100%! Polecam Panią Monikę przy sprzedaży i wynajmie wszelkich nieruchomości. Kompleksowo i profesjonalnie. Dziękuję!

Współpraca z Moniką, to czysta przyjemność. Jako fotograf wnętrz nieruchomości bardzo sobie cenię profesjonalizm w przygotowaniu wnętrz do sesji zdjęciowych, a w tym przypadku mogę potwierdzić że zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie! Brawo i gratulacje!

Dziękuję za wszystkie opinie. Polecenie od Ciebie to największy komplement, jaki mogę otrzymać!

Administratorem danych osobowych jest Nove-M Monika Kabus. Polityka prywatności.

Strona NOVE M używa plików cookies po to, bym mogła w skuteczniejszy sposób docierać do klientów i lepiej zrozumieć ich potrzeby czy oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. Jeżeli nie masz nic przeciwko, ZAMKNIJ KOMUNIKAT